KOMUNIKAT

 MIĘDZYSZKOLNEJ LIGI TENISA STOŁOWEGO – 2006 r.

DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ROZGRYWANEJ

O PUCHAR DYREKTORA GIMNAZJUM NR 5

W STALOWEJ WOLI

 

Wyniki z II turnieju

02.03.2006

Dziewczęta

M-ce

Nazwisko

Imię

Szkoła

P-ty

1

Ilnicka

Agnieszka

PSP nr 9

20

2

Drelich

Dominika

PSP nr 12

18

3

Ilnicka

Aleksandra

PSP nr 9

17

4

Gołębiowska

Gabriela

PSP nr 7

16

5

Burdzy

Dagmara

PSP nr 4

15

6

Dębska

Aleksandra

PSP nr11

14

7

Gielarek

Agnieszka

PSP nr 7

13

8

Dusza

Paulina

PSP nr 12

12

9

Paszko

Sylwia

PSP nr 4

11

10

Sałek

Karolina

PSP nr11

10

 

Chłopcy

 

M-ce

Nazwisko

Imię

Szkoła

P-ty

1

Lekan

Michał

PSP nr 12

20

2

Kubas

Radosław

PSP nr 12

18

3

Golec

Paweł

PSP nr 12

17

4

Górecki

Maciej

Społeczna SP nr 1

16

5

Dąbkowski

Jakub

Społeczna SP nr 1

15

6

Figat

Damian

PSP nr 12

14

7

Wójcik

Marcin

PSP nr 3

13

8

Pawleniak

Bartłomiej

PSP nr 5

12

9

Borówka

MIchał

Społeczna SP nr 1

11

10

Kwietniewski

Bartosz

PSP nr 7

10

11

Skiba

Damian

PSP nr 5

9

12

Kowal

Michał

PSP nr 11

8

13

Babasz

Piotr

Społeczna SP nr 1

7

14

Wermiński

Mateusz

PSP nr 7

6

15

Musialik

Marcin

Społeczna SP nr 1

5

16

Frąk

Patryk

PSP nr 5

4

17

Rozenbajger

Jakub

Społeczna SP nr 1

3

18

Szerszeń

Maciej

PSP nr 4

3

19

Parys

Wotold

PSP nr 7

3

20

Banach

Bartek

Psp nr 9

3

21

Galicia Perez

Arnold

PSP nr 5

2

22

Pachacz

Michał

PSP nr 5

2

23

Kolański

Dawid

PSP nr 9

2

24

Sądej

Mateusz

PSP nr 5

2

25

Żak

Artur

PSP nr 4

1

26

Małagocki

Kamil

PSP nr 9

1

27

Dąbek

Adrian

PSP nr 9

1

28

Brak

Mateusz

PSP nr 3

1

29

Młodochowski

MIchał

PSP nr 3

1

 

Klasyfikacja szkół w II turnieju

 

M-ce

Szkoła

II turniej

1

PSP nr 12

99

2

Społeczna SP nr 1

57

3

PSP nr 9

44

4

PSP nr7

39

5

PSPnr 11

32

6

PSP nr5

31

7

PSP nr 4

30

8

PSP nr 3

15

  

Następny turniej odbędzie się 16.03.2006 ( czwartek) o godzinie 16.00.

W III turnieju może wystartować dowolna liczba uczniów z danej szkoły. Do punktacji szkół będzie się liczyło 6 najlepszych wyników, a za każdego dodatkowego uczestnika szkoła otrzymuje po 1 pkt.

 

Sędzia główny

Jadwiga Jankiewicz

 strona główna / strona aktualności tenisa stołowego